Volné pracovní místo  Recruitment Consultant - začněte svoji kariéru v HR!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 20-12-223961. Hledáme PARŤÁKA - ŠIKOVNÉHO HRistu<br/>
<br/>Zajímate se o oblast oblast HR, rádi byste používali anglický jazyk (a případně i další jiné) na každodenní bázi a pracovali v rámci jedné z nejúspěšnějších personálních agentur? <br/>
<br/>Pokud ano, přidejte se k nám do týmu Business Services!<br/>
<br/>Grafton je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 6 zemích.<br/>
<br/>V současné době hledáme týmového hráče, který má zájem posílit stávající oddělení Business Services, rád navazuje vztahy, má zodpovědný přístup, ocenil by možnost spolupráce s klienty z mezinárodního prostředí a zároveň uvítá práci v rámci zábavného a přátelského kolektivu.<br/>
<br/>Mimo jiné bude náplň práce obsahovat:<ul>
<li> Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (českými i ze zahraničí)</li>
<li> Inzerci pracovních pozic (sestavování inzerátů, následná inzerce na webové portály)</li>
<li> Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli)</li>
<li> Příležitostná obchodní jednání s klienty, návrh optimálních řešení, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních vztahů</li>
<li> Monitorování situace na trhu práce</li>
<li> Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty </li>
<li> Možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech </li>
<li> Účast na zajímavých konferencích a mnoho dalších aktivit</li>
</ul>
<br/>
<br/>Práce u nás Vás bude bavit, pokud:<ul>
<li> Baví Vás podporovat kolegy v týmu a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů </li>
<li> Máte rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru </li>
<li> Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery</li>
<li> Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi</li>
<li> Máte rádi mezinárodní prostředí</li>
<li> Nevadí Vám práce v dynamické společnosti </li>
<li> Jste ambiciózní a rádi dosahujete stanovených cílů </li>
<li> Jste kreativní – baví Vás přicházet s novými nápady</li>
<li> Máte zájem pracovat pro jedničku na trhu v rámci Business Services </li>
</ul>
<br/>Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým!<br/>
<br/>Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: <a href=" použijte odpovědní formulář

Požadujeme

<ul>
<li> Mít znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití, znalost dalšího světového jazyka je výhodou</li>
<li> Dokončené VŠ vzdělání (Bc. nebo Mgr./Ing.)</li>
<li> Máte velmi přátelský přístup a styl komunikace</li>
<li> Zkušenost s nábory ať již z interního HR nebo z agentury jsou výhodou</li>
<li> Příjemné vystupování, pro-klientský přístup</li>
<li> Schopnost týmové spolupráce</li>
<li> Zodpovědnost a samostatnost při řešení jednotlivých úloh, umění zorganizovat si svůj čas</li>
<li> Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni</li>
<li> Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst</li>
<li> Mít selský rozum a vždy hledat řešení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Atraktivní finanční ohodnocení (férové ohodnocení fix + bonusy, kde horní limit není neomezen)</li>
<li> Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám, volnočasové poukázky, stravenky a další jiné)</li>
<li> Zodpovědná a různorodá práce v zavedené nadnárodně působící personální agentuře, jedničky na trhu</li>
<li> Příjemné, kooperativní a přátelské prostředí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu</li>
<li> Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje (častá průběžná školení a zvyšování kvalifikace)</li>
<li> Zajímavá práce s možností odborného růstu a kariérního postupu</li>
<li> Firemní teambuildingy</li>
<li> Podílení se na zajímavých mezinárodních projektech</li>
<li> Práce v centru Prahy</li>
<li> Možnost využít na denní bázi znalost cizích jazyků</li>
</ul>