Volné pracovní místo  ŘEDITEL / ŘEDITELKA POBOČKY

Lokalita a další
Firma SIMIX GROUP
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost SMART Career. Naší úlohou je propojit pracovní příležitosti s vhodnými kandidáty. Vždy se snažíme svým klientům poskytnout maximum informací a pomoci zorientovat se na trhu práce.
V současné době obsazujeme několik pracovních nabídek, které naleznete pod naším logem - stačí kliknout.
V případě, že Vás žádná z nabízených pozic nezaujala, pošlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat v případě vhodné pracovní pozice.

SMART Career s.r.o. personálně - poradenská společnost hledá pro svého významného klienta, společnost s celorepublikovou působností, mimořádně schopného pracovníka na pozici:

ŘEDITEL / ŘEDITELKA POBOČKY

Pracovní náplň:

  • Strategické řízení společnosti
  • Manažerské vedení příslušných oddělení
  • Komunikace se zahraničním vedením koncernu
  • Nastavování zlepšovacích procesů
  • Rozhodování o obchodní a marketingové politice organizace
  • Vyhodnocování finanční a další analýzy a zprávy o činnosti firmy

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Prokazatelně úspěšnou praxi v TOP managementu společnosti alespoň 3 roky
  • Manažerské, komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením velkého počtu podřízených
  • Komunikativní znalost AJ – komunikace s vedením

Nabízíme

  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Zázemí velkého koncernu
  • Mimořádné platové podmínky - vícesložková mzda

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování,
Závodní stravování, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Manažerský motivační program, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Auto i pro soukromé účely.

Datum nástupu: 1.2.2015
Pracoviště: máme tři pobočky: Vysočina, Praha - Západ, Benešov

V případě, že Vás nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více, zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás v každém případě kontaktovat. Podrobnější informace o pozici, společnosti Vám rádi sdělíme telefonicky.

Pokud neodpovídáte našim požadavkům, máme další zajímavé pozice. Zašlete nám i přesto Váš profil, můžete uvést Vaše požadavky na pozici. Ozveme se Vám.