Volné pracovní místo ŘEDITEL DIVIZE INTERIÉRY

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Brno-venkov
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Naším klientem je zavedená česká stavební společnost s nadnárodní působností, sídlící na jižní Moravě.

V rámci vyššího managementu hledáme ředitele divize interiéry.

Pracovní náplň:

  • vedení divize (pozemní stavby), včetně komplexní odpovědnosti za výsledky divize
  • koučování podřízených a subdodavatelských firem
  • odpovědnosti za pobočku v Čechách a její pracovníky, výsledky
  • jednání s VIP klienty
  • odborná technická a poradenská činnost svým podřízeným
  • účast na projektových akcích,
  • spoluúčast na dalším vývoji a rozvoji firmy
  • kontrola příprava zakázek a řízení realizace
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • VŠ / SŠ stavebního směru (ideální obor)
  • praxe ve vedoucí pozici min. 2 – 4 roky
  • zkušenosti s projektovou prací
  • znalost cizího jazyka (ideálně) AJ na min. konverzační úrovni
  • znalost práce s PC
  • ŘP sk. B
  • schopnost konstruktivně a samostatně řešit problémy na stavbě, energičnost, loajalita, flexibilita (cestování), dobré komunikační schopnosti, systematičnost

Nabízíme

  • finanční ohodnocení v závislosti na praxi a na výkonu
  • PC, mobil
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 13. plat
  • firemní oblečení
  • odborné a jazykové kurzy a školení
  • další benefity

Jiná sdělení

Nástup: dohodou

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.