Volné pracovní místo ŘEDITEL HOTELU

aktivní
SPPA group s.r.o.

Personální a vzdělávací agentura

Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

  • Vedení a řízení restauračních provozů a ubytovacího zařízení
  • Zodpovědnost za ekonomické ukazatele
  • Realizace aktivit spojených s hotelovým provozem
  • Budování obchodní a marketingové strategie
  • Vedení kolektivu zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru (hotelového nebo ekonomického směru)
  • Praxe na pozici provozovatele hotelu nebo restauračního zařízení 5–10 let
  • Komunikativnost, loajalita, loajalita
  • Proaktivní přístup k práci
  • Velmi dobré organizační a obchodní schopnosti
  • Umění jednat s lidmi
  • Znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení (fix + motivační složka)
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Hotelový byt k užívání zdarma
  • Osobnostní a profesní růst
  • Příspěvek na dopravu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Manařer/ka, provozní
Zajištění chodu restaurace, více informací osobně
MASAŘÍK, s.r.o. Štěpnická 1140, Uherské Hradiště Plný úvazek
týden
Provozní ředitel/ka hotelu
Zavedený 3* hotel s 200+pokoji, rozsáhlým kongresovým a welness zázemím požadujeme: zkušenosti s řízením provozu min. 5let, zkušenosti s řízením gastro provozu, znalost práce na PC, dynamická komunikativní osobnost otevřená podnět ...
Bolander, s. r. o. Jurkovičova alej 857, Pozlovice Plný úvazek, Brigády
aktivní
provozní restauračního a sportovního areálu
zajištění chodu restaurace a dohled nad chodem sportovního centra, obdobná praxe výhodou, ŘP sk. B aktivní řidič, časová flexibilita, pátek až neděle nejvíce vytížené období, stravenky, možnost využití sportovišť za výhodnou cenu. ...
PROMABYT, a.s. Sadová 1370, Uherské Hradiště Plný úvazek
aktivní
Manažer/ka hotelu
Podmínka zkušenosti s vedením hotelu, jazykové znalosti (AJ nebo NJ), VŠ, flexibilita, spolehlivost, samostatnost. Možnost prodloužení doby určité. První kontakt -životopisy zasílejte na e- mailovou adresu
Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o. Ostravská 451, Rožnov pod Radhoštěm Plný úvazek
aktivní
Manažeři, provozní
Náplň práce: zajištění chodu restaurace. Telefonicky 10-18 hod.
MASAŘÍK, s.r.o. 2. května 2728, Zlín Plný úvazek