Volné pracovní místo  ŘEDITEL KONTROLY A KVALITY - ref. č. E 407

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti vzduchotechniky, hledáme vhodného kandidáta (v rámci rozšiřování pracovního kolektivu) na pozici Ředitel kontroly a kvality.

Pracovní náplň:
  • řízení činnosti vedoucí k dosažení trvalé úrovně kvality výrobků
  • nastavování vnitrofiremní metodiky a pravidel
  • provádění auditů, dodržování zásad BOZP a PO
  • řízení činnosti související s certifikací výrobků
  • řízení zaměstnanců, zajišťování jejich hodnocení, vzdělávání a motivace
  • podílení se na vytváření strategie společnosti s cílem zvyšovat výnosy a tržní podíl

Nástup IHNED

Místo výkonu práce: Pardubice

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe min 2 roky v řízení jakosti, USO vzdělání technického směru – praxe min.6 let
  • znalosti z oboru řízení kvality - cetifikovaný Manažer jakosti QMS
  • pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • samostatnost, dovednosti v oblasti organizace práce a ve vedení lidí
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • možnost rozšíření znalostí a dovedností
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vzdělávací program
  • stravenky a další benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".