Volné pracovní místo  ŘEDITEL REALIZACÍ – STAVEBNICTVÍ #7191633

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, jedničku na stavebním trhu v oblasti otvorových výplní, kandidáty/kandidátky na pozici:

ŘEDITEL REALIZACÍ – STAVEBNICTVÍ

Popis pozice / Náplň práce:
  • Zodpovědnost za plnění stanoveného plánu svého odd. (nově vzniklá pozice)
  • Příprava plánů a podílení se na rozvoji společnosti
  • Vedení a motivace týmu 15-ti realizátorů projektů po celé republice
  • Aktivní rozvoj segmentu realizací
  • Spolupráce na získávání obchodních příležitostí a zakázek napříč celou ČR
  • Samostatné vedení obchodních jednání s projektovými manažery, developery, investory…
  • Zodpovědnost za přípravu návrhů technického řešení i zpracování cenových nabídkek a kalkulací
  • Zodpovědnost za celkovou koordinaci projektů a kontrolu průběhů realizací výstaveb až po finální předání
  • Úzká spolupráce s s vedením společnosti a regionálními řediteli.

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • VŠ/SŠ vzdělání, nejlépe stavebního zaměření
  • Odpovídající prokazatelné zkušenosti podmínkou, zaměření na otvorové výplně (okna, dveře)
  • Praxe ve vedení týmu lidí a jejich motivace min. 3 roky
  • Schopnost komunikace na všech úrovních stavby
  • Zkušenost s B2B klienty
  • Dynamickou osobnost zaměřenou na cíl, schopnost samostatného rozhodování, umění nalézt řešení
  • Analytické myšlení, ekonomické znalosti
  • Dobrá znalost MS Office, znalost KLAES výhodou
  • Řidičské oprávnění Sk. B. a ochota cestovat (v rámci ČR)

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Zázemí výborné expandující společnosti s dlouholetou tradicí
  • Nově vzniklou pozici, kde můžete uplatnit vlastní iniciativu
  • Možnost organizovat si pracovní dobu dle svých potřeb a možnost částečného HO
  • Možnost podílet se na velkých a zajímavých zakázkách se špičkovým produktem
  • Výborné finanční ohodnocení + bonusy z obratu
  • Služební automobil i soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost zaslání CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Podívejte se také na další naše zajímavé pracovní pozice na našich webových stránkách.

Pro případné otázky kontaktujte pana Ondřeje Hromjaka.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento inzerát s tím, že společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382 bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“
Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme.