Volné pracovní místo REFERENT EXPEDICE

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20000 - 26000 Kč/měs

Ref. č.: 7–13–217833. Rozšiřte středně velký tým expedice a skladu. Hledáme spolehlivého kandidáta, který dovede zodpovědně a samostatně přebírat a řešit skladové zakázky, organizačně zvládat náročné situace v oblasti řešení přepravy a současně zvládat nutnou administrativu.

Náplň práce:
  • administrativa spojená se zpracováním objednávek
  • zajištění přepravy z inteního skladu k zákazníkovi
  • správa skladu – výpomoc v příjmu a výdeji zboží – nutná fyzická zdatnost

Místem výkonu práce – České Budějovice

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti skladu či expedice
  • znalost NJ výhodou pro možnost dalšího profesního růstu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • interní seznam benefitů