Volné pracovní místo  Referent jakosti (stavební společnost)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, stavební společnost se sídlem na Teplicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • dozorování staveb z hlediska jakosti prací, a to jak vlastních pracovníků, tak i pracovníků subdodavatelských firem
  • kontrola kvality vstupů i výstupů
  • vytváření technologických postupů
  • příprava kontrolních plánů
  • úzká spolupráce se stavbyvedoucím
  • BOZP

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxi na stejné, či velmi obdobné pozici ve stavební společnosti
  • znalosti staveb z hlediska kvality
  • orientaci v dokumentaci
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení závislé na zkušenostech kandidáta
  • osobní ohodnocení ve výši 10% platu
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracoviště dle realizovaných staveb (Mostecko + Teplicko)

Jiná sdělení

V případě zájmu prosím vyplňte své údaje níže do volby "Odpovědět".