Volné pracovní místo  Referent/ka oddělení řízení kvality a interního auditu

Firma JLV, a.s.
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 42 000 Kč / měsíc

Hledáte pestrou a zajímavou práci, která Vám umožní vlastní seberealizaci a kontinuální profesní růst? Jste systematický člověk a máte smysl pro pořádek a kvalitu? Velká tradiční česká společnost, která již 60 let poskytuje gastronomické služby zákazníkům nejen na cestách, hledá právě Vás!
U nás najdete otevřený přístup a příjemnou pracovní atmosféru, můžete začít kariéru nebo uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Co Vás čeká:
  • provádění interních auditů a kontrol
  • podíl na tvorbě a údržbě dokumentace EKO-KOM
  • podíl na zabezpečování kvality a dodržování požadavků souvisejících norem
  • podávání návrhů opatření ke zlepšení stavu, vyhodnocování výsledků zákaznických auditů, podíl na řešení stížností a pochval,
spolupráce na provádění inventarizací
  • odpovědnost za správnost interních auditů a kontrol, dodržování směrnic
  • práce v týmu

Požadujeme

  • dokončené SŠ / VŠ vzdělání
  • minimálně 1 rok praxe
  • výbornou znalost češtiny
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
  • místní a časovou flexibilitu

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • základní ekonomické znalosti související s prováděním inventarizací, auditů a kontrol
  • praxi v oblasti řízení kvality a interního auditu
  • výbornou znalost
  • znalost potravinářské legislativy
  • zájem o železniční dopravu a catering

Nabízíme

  • zázemí velké stabilní české společnosti
  • pružnou pracovní dobu / HOME OFFICE
  • závodní stravování (příspěvky na oběd 60 Kč denně)
  • 5 týdnů dovolené (po roce zaměstnání)
  • 13. plat (vánoční odměna ve výši ½ průměrné mzdy)
  • mobilní telefon/ notebook
  • školení a vzdělávací kurzy
  • po roce příplatky na penzijní pojištění 500 – 1 200 Kč
  • účast na firemních akcích
  • možnost bezplatného užívání firemního fitness centra
  • možnost cestování po celé Evropě

Vhodné pro

Absolventy, OZP.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Nástup: 1.4.2024 nebo dle dohody

Zašlete nám svůj profesní životopis. Vybrané uchazeče budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru.
Nabízíme možnost osobního pohovoru online přes Teams nebo WhatsApp.