Volné pracovní místo  Referent/ka skladu – 50.000 Kč, 2 směny

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Přijmeme do našeho přátelského a stabilního týmu zkušeného a spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici skladník/skladnice - auto-moto náhradních dílů.

Stojíme na přední příčce ve výrobě nákladních vozidel v Evropě. Řídíme se vysokým standardem jakosti při výrobě našich produktů a poskytovaných služeb.

Náplň práce:
  • Kontrola stavu zboží, příjem a výdej
  • Prodej a objednávky náhradních dílů
  • Zodpovědnost za správnost a úplnost vydaných dokladů
  • Péče o sklad
  • Inventury

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Znalost práce na PC
  • Odpovědný přístup, příjemné vystupování a komunikaci
  • Nadšení učit se a profesně se rozvíjet – u nás nebudete stagnovat

Nabízíme

  • Čtvrtletní prémie, mzdový růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, Flexipassy, Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Zvýhodněné mobilní tarify a mnoho dalších zajímavých benefitů a slev.

Vhodné pro

Absolventy.