Volné pracovní místo REFERENT MARKETINGU, až 40 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Uherskobrodsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 40000 Kč/měs

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, který v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

REFERENT MARKETINGU

Pracovní náplň:
  • Analýzy konkurence, příležitostí trhů, prostředí atd.
  • Tvorba kompletní marketingové strategie
  • Zodpovědnost za marketingový plán exportu a realizaci exportních aktivit
  • Propagace a podíl na vývoji katalogů
  • Získávání nových zakázek, rozvoj stávajících vztahů se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání, zaměření na marketing
  • Zkušenosti z oblasti marketingu na B2B trzích podmínkou (min. 3 roky)
  • Analytické myšlení
  • Kreativita
  • Technické myšlení
  • Komunikativní znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC (grafické programy výhodou)
  • Samostatnost, ochota se vzdělávat a sledovat současné trendy
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stravné
  • mobil, notebook
  • věrnostní benefity
  • po dohodě možnost pracovat na home office

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.