Volné pracovní místo  Referent materiálové a výrobní účtárny

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • likvidace došlých faktur (evidence, kontrola věcné a cenové správnosti včetně výpočtu DPH)
  • účetní evidence všeobecná (příprava, likvidace, kontrola a zpracovávání účetních dokladů pro syntetickou a analytickou evidenci)
  • kontrola správnosti vypořádání a zúčtování výsledků inventarizace hospodářských prostředků)
  • zajišťování archivování účetních dokladů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v oboru
  • dobrou orientaci v účetní a daňové problematice
  • znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • částečnou znalost NJ nebo AJ
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme

  • nástupní mzdu ve zkušební době 19.000,- - 23.000,- (dle zkušeností kandidáta)
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, dotované závodní stravování, jazykové kurzy, odměny)
  • zázemí stabilní a prosperujícíc společnosti
  • moderní pracovní prostředí