Volné pracovní místo REFERENT METROLOGA s AJ/NJ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní výrobní společnosti? Máte zkušenost v oblasti metrologie? Pokud ano, pak hledáme práve Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu:

Referenta metrologa s AJ/NJ

Pracovní náplň:

  • Administrace dat v oblasti kontroly kvality
  • Metrologie – práce s měřidly
  • Administrativní činnost -vyřizování korespondence a telefonátů
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a napříč společností

Požadujeme

  • SŠ technického / strojního zaměření
  • Praxe v oblasti metrologie a znalost měřidel
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ
  • Velmi dobrá znalost práce na PC, hlavně MS Office
  • Orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • Spolehlivost a dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Důkladné zaškolení
  • Stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování včetně 13. Platu, dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Nástup: možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.