Volné pracovní místo  Referent nákupu s AJ - (Praha západ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Klient: zahraniční společnost - technická oblast

Vaše náplň práce:
  • Zajišťování nákupu ze zahraničí i z domácích zdrojů,
  • Odpovědnost za oblast zajištění povrchových úprav zboží
  • Veškeré vyjednávání s dodavateli o všech podmínkách nákupu,
  • Sestavování objednávek a smluv, garance za jejich obsahovou i věcnou správnost,
  • Pravidelný monitoring trhu,
  • Péče o finanční a logistickou stránku nákupu,
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zejména s
oddělením výroby, logisticky, obchodu,
marketingu, kvality

Požadujeme

Vzdělání: SŠ/VŠ nejlépe s technickým zaměřením

Znalosti
Jazykové znalosti: Angličtina - aktivní

Řidičský průkaz: B

Osobnostní předpoklady, další požadavky
  • Min. ukončené SŠ vzdělání, může být i VŠ absolvent s alespoň krátkou praxí(nutné technické či výrobně-
obchodní zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici min rok – ideálně ve společnosti výrobně-obchodní
  • Angličtina plynule
  • Němčina výhodou
  • Dobrá znalost PC
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • Koncepční přístup, Týmový duch, Zodpovědnost,
  • Aktivní přístup k řešení problémů,
  • Samostatnost, rozhodnost

Nabízíme

Samostatnou práci ve velké stabilní společnosti
  • Přátelský a kooperující tým
  • Četné benefity, příspěvky na kurzy, stravenky, týden dovolené navíc
  • Nástup možný ihned či dohodou
  • Místo pracoviště: Praha západ

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".