Volné pracovní místo  Referent námořní nákladní přepravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 19-13-219631. Máte zkušenosti v oblasti námořní přepravy a chce se v této oblasti rozvíjet dál? Nebaví Vás už stereotypní práce? Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Pro našeho klienta, rakouskou spediční společnost, hledáme pracovité a motivované kandidáty na pozici:<br/>
<br/>REFERENT NÁMOŘNÍ NÁKLADNÍ PŘEPRAVY<br/>
<br/>Vaše pracovní náplň bude:<ul>
<li> komplexní zajištění celého případu</li>
<li> zpracování objednávek</li>
<li> komunikace, jednání se zákazníky a dopravci</li>
<li> spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oboru námořních přeprav alespoň 2 roky NUTNÁ!</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> pracovitá osobnost s komplexním pohledem na věc</li>
<li> ochota učit se nové věci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> Po určité době 5 týdnů dovolené</li>
<li> Možnost home office </li>
<li> Bonusy</li>
<li> Penzijní připojištění</li>
<li> Smlouva na dobu neurčitou</li>
</ul>