Volné pracovní místo REFERENT PLÁNOVÁNÍ A KALKULACE VÝROBY

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Pardubický kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti s plánováním a kalkulací výroby?
Máte strojní vzdělání?
Ovládáte alespoň základy německého jazyka?

Pak je tato pracovní nabídka určena právě Vám!

Stabilní, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, působící v oblasti strojírenství, hledá pro posílení svého týmu vhodné kandidáty/kan­didátky na pozici:

REFERENT PLÁNOVÁNÍ A KALKULACE VÝROBY – Pardubický kraj

Náplň práce:

  • zpracovávání plánových a následných kalkulací výroby
  • sledování interních výrobních zakázek
  • evidence odpracovaných normohodin a víceprací
  • sledování nákladů

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ STROJNÍ se zaměřením na EKONOMIKU ŘÍZENÍ VÝROBY
  • alespoň základní znalost NJ, komunikativní znalost výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office), pokročilá znalost MS-Excel
  • komunikativnost, schopnost samostatné práce, aktivní přístup
  • ŘP sk. b

Nabízíme

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní rozrůstající se firmě výrobního charakteru
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • podporu kariérového růstu
  • využití cizích jazyků
  • možnost dalšího vzdělávání
  • balíček zaměstnaneckých výhod (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce, jubilejní a věrnostní příspěvky, podpora při relokaci a další)

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce Referenta plánování a kalkulace výroby v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: poslat email Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.
ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese poslat email kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.