Volné pracovní místo  REFERENT PODPORY SERVISNÍHO ODDĚLENÍ - ref. č. H- 011

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významná česká společnost podnikající v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.
V rámci rozšíření týmu hledáme nového kolegu/-gyni na pozici:

REFERENT PODPORY SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailů a telefonátů
  • Poskytování informací o náhradních dílech, jejich dostupnosti a vyřizování objednávek
  • Každodenní komunikace se zahraničními obchodními partnery
  • Přijímání, evidování a zpracovávání objednávek
  • Práce s interním a účetním systémem, zpracovávání reportů

Pracoviště: Brno - Tuřany

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny podmínkou
  • ŘP sk. B
  • Technické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti a spolehlivost
  • Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou pracovní náplň s využitím jazyků
  • 13. plat
  • Mobilní telefon
  • Možnost osobního rozvoje
  • Nástup možný ihned

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.