Volné pracovní místo  Referent zákaznického servisu (AJ/NJ)

Lokalita Dačice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste komunikativní typ a umíte aktivně AJ či/a NJ (min. B2)? Zkušenosti z oblasti obchodu či nákupu jsou vítané, šanci má i absolvent! Zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně, fajn plat + benefity. Home office ad hoc.

Požadujeme

CO BUDETE DĚLAT?
Zajišťovat komunikaci se zákazníky (českými i zahraničními)
Mít na starost objednávky a jejich vkládání do systému
Vytvářet zákaznické nabídky pro klienty
Podílet na projektech v oblasti perspektivy prodeje
Spolupracovat s ostatními kolegy a odděleními
Vytvářet příslušnou dokumentaci pro kalkulace a prodejní ceny
Řešit úkoly Ad-hoc
Vyhodnocovat obchodní KPI
Cestovat do zahraničí (párkrát do roka)

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci v zahraniční společnosti
Pohodovou atmosféru na pracovišti
Zaškolení od zkušených kolegů
Fajn plat + výroční bonusy
25 dní dovči
Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
13.plat
Příspěvek na stravování
Možnost jazykového vzdělávání
Možnost osobního růstu
Firemní benefity
Místo výkonu práce: region Dačice

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÍBÍ SE VÁM POZICE? POŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS A MŮŽEME PROBRAT DETAILY!