Volné pracovní místo  referenta / referentky nákupu a logistiky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Renomovaná zahraniční společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží značkových produktů hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici v divizi Material Management a logistika na pozici referenta / referentky nákupu a logistiky.

Požadavky: VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, event. SŠ s praxí v nákupu a logistice.Velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem. Dobrá znalost práce na PC. ŘP sk.B výhodou. Výrazné jednací a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, iniciativa a vstřícnost. Vztah k práci s PC.

Náplň práce: zajištění řízení zásob u nabalovaných výrobků v součinnosti s Product a Demand manažery, vyřizování a zadávání objednávek, organizace výroby ve mzdě ve skladu providera a částečnáě v nákupu obalových materiálů. Správa dat určených produktů v systému SAP (zaškolení bude poskytnuto).

Nástup: ihned
Platové ohodnocení: 23 000 - 28 000 Kč dle zkušeností.
Četné zaměstnanecké výhody, možnost stravování, profesní růst.
Místo pracoviště: Praha 7

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".