Volné pracovní místo REFERENTKA EXPORTU, ref. IV-171

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, významnou výrobní a obchodní společnost, se zaměřením na sanitu a koupelnové doplňky hledáme do exportního týmu výkonnou a samostatnou pracovnici:

Náplň práce:

  • denní komunikace se zahraničními partnery
  • řešení operativních požadavků odběratelů
  • zajišťování nabídek a řešení poptávek od zákazníků
  • vyřizování objednávek zákazníků – koordinace zakázek mezi logistikou a výrobou
  • zajišťování dopravy pro zákazníky včetně řešení záležitostí cel
  • zadávání nových zakázek do vnitrofiremního systému
  • příprava podkladů pro fakturaci zakázek

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (obor ekonomika, zahraniční obchod apod. velkou výhodou)
  • praxe v obchodním oddělení či exportu a zkušenosti v logistice jsou výhodou
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem JE PODMÍNKOU
  • ostatní jazyky výhodou (němčina, ruština)
  • znalost práce na PC – Excel, Word, Internet
  • samostatnost, analytické, komunikační a prezentační schopnosti
  • akční a dynamická osobnost, s výbornými organizačními předpoklady a kvalitním logickým myšlením
  • u kandidátky předpokládáme jako samozřejmost praxi v obchodní administrativě a především zdravé selské uvažování a flexibilitu

Nabízíme

  • moderní a plně vybavené prostředí v Brně
  • zázemí ekonomicky stabilní firmy s dlouholetou tradicí na trhu
  • každodenní využití AJ
  • samostatnou zodpovědnou práci
  • velmi dobré platové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
  • balíček bohatých vnitrofiremních benefitů
  • kolektiv loajálních a spolupracujících kolegů