Volné pracovní místo  Referent/ka nákupu – vhodné i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte ekonomické/technické vzdělání a umíte dobře anglicky? Láká Vás práce ve výrobní firmě? Máme pro Vás příležitost! Společnost, působící v oblasti automotive, přijme do týmu Referenta/ku nákupu! Tak čtěte Více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • řešení a vystavování objednávek materiálu dle zakázek
  • kontrola skladových zásob
  • denní komunikace se zahraničními dodavateli a přepravci v angličtině
  • práce s informačním systémem, tvorba dokumentace a reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomické/technické
  • aktivní komunikace v angličtině, další jazyk výhodou
  • komunikační schopnosti, znalost oblasti automotive výhodou

Nabízíme

  • práce v moderním prostředí úspěšné výrobní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • možnost plně využít znalost cizího jazyka
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • účasti na školení
  • příspěvky na stravování a volnočasové aktivity
  • další firemní benefity
  • práce na HPP v okrese Prostějov
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.