Volné pracovní místo  Referent(ka) skladové evidence - vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - významnou zahraniční logistickou společnost- hledáme vhodné kandidáty(ky)pro nové otevřenou pozici:

Referent(ka) skladové evidence

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání optimálně ekonomického směru
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office zvláště Excel)
  • samostatnost a pečlivost
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci

Náplň práce:

  • podpora zákaznického oddělení v oblasti logistiky
  • komunikace se zákazníky a ostatními odděleními společnosti
  • zpracování a vyřízení objednávek
  • příprava reportů další dílčí úkoly

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné zahraniční firmy
  • dobré finanční ohodnocení
  • řadu zajímavých zaměstnaneckých výhod
  • místo výkonu práce Praha východ

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis.