Volné pracovní místo  Referent/ka zákaznického centra (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost, působící v oblasti automotive, hledá do svého týmu komunikativního referenta/ku zákaznického centra! Baví Vás práce s lidmi a chcete uplatnit svoji vynikající znalost angličtiny? Tak čtěte více a zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení reklamací, pohledávek a požadavků zákazníka
  • tvorba dokumentací, reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (ekonomický/technický směr) – I ABSOLVENTI!
  • pokročilá úroveň angličtiny, druhý jazyk výhodou
  • komunikační dovednosti, zodpovědnost

Nabízíme

  • práce v přátelském prostředí výrobní společnosti
  • každodenní využití cizího jazyka a zdokonalování se v něm
  • moderní prostředí
  • zajímavá finanční odměna
  • stravování zajištěno přímo na pracovišti
  • spousta firemních benefitů
  • práce na HPP v okr. Prostějov
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.