Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Prodejce vozů
Lokalita:
Karlovy Vary
Může se Vám hodit:
Prodejce vozů Karlovy Vary

Volné pracovní místo Regionální manager autopůjčovny

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

  • zajištění služeb spojených s půjčováním a pronájmem vozů
  • vyzvednutí, přistavění, vyčištění vozů
  • obchodní akvizice u potencionálních klientů a hotelů Karlovy Vary
  • péče o stávající klientelu
  • možnost zapojení do služby operativní leasing

Požadujeme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu: region Karlovy Vary
  • 2–3 roky praxe v oblasti hotelnictví, recepce, autopůjčoven
  • extrovert, příjemné vystupování, samostatnost
  • spolehlivost, pečlivost, komunikace s lidmi, zodpovědnost
  • nutná schopnost komunikace v ruském a anglickém jazyce

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • v 1. – 3. měsíci fixní plat 26 000,–- Kč během zaškolení
  • fix 12 000 Kč/měsíc + bonusy na 26 000 Kč/měsíc
  • bonusy dle pracovních výkonů
  • bonusy dle počtu zapůjčených vozidel, 5% z každého pronájmu
  • až 2/3 bonusová složka
  • zákonné příplatky (víkend, noční, přesčas)

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se krátkodobými i dlouhodobými pronájmy automobilů, hledáme kandidáta na pozici REGIONÁLNÍ MANAGER AUTOPŮJČOVNY PRO REGION KARLOVY VARY

Podobné nabídky práce

Prodejce náhradních dílů a příslušenství
PROFIL UCHAZEČE: *Ukončené SŠ vzdělání *Práce na PC (MS Office) *ŘP sk. B, VZV výhodou *Trestní bezúhonnost *Praxe v oboru automotive výhodou *Kladný vztah k technice a orientace na automobilový průmysl *Znalost systému skla ...
CAR POINT Karlovy Vary s.r.o. Chebská 361/55, Karlovy Vary Plný úvazek
aktivní
Prodejce automobilů specialista
PRACOVNÍ NÁPLŇ: *Prodejce nových a ojetých automobilů VW, Audi, *zkušenosti v oboru výhodou, *znalost tvoření webových stránek výhodou, *akvizice nových zákazníků, PROFIL UCHAZEČE: *jisté vystupování, *vysoká komunikativnos ...