Volné pracovní místo  REGIONÁLNÍ MANAŽER PRO JAKOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - ref. č. 218

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Přední světový poskytovatel služeb tepelného zpracování hledá vhodného kandidáta na pozici Regionální manager pro jakost a životní prostředí:

Náplň práce:
  • strategické řízení společnosti
  • komplexní řízení jakosti (TQM)
  • řízení projektů + VDA 4.3
  • neustálé zlepšování (PDCA)
  • Paretova analýza
  • pokročilé plánování kvality - FMEA, kontrolní plán
  • analýza silných a slabých stránek, příležitostí a hrozeb (SWOT)
  • statistická regulace (SPC)
  • analýzy Cp, Cpk, Cm, Cmk

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • manažerské schopnosti
  • praxe v řízení systému dle ISO 9001 a ISO 14001
  • znalost ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 14001
  • znalosti norem pro automobilový průmysl a norem návazných (CQI-9)
  • znalosti norem pro letecký průmysl (NADCAP, SNECMA) atd.
  • znalosti právní problematiky BOZP, PO a EMS strategické řízení společnosti
  • náklady na jakost
  • odpovědnost za výrobek (ručení za výrobek)+VDA 1
  • základní pojmy ze statistiky
  • VDA 2, VDA 4.1, VDA 6.3, VDA 6.5, VDA 7
  • zákon 505/90 Sb. + související vyhlášky
  • praxe v oboru tepelného zpracování kovů výhodu
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, němčina výhodou
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • flexibilita, týmová spolupráce, loajalita, proaktivní přístup

Nabízíme

  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • prostor pro seberealizaci
  • mobilní telefon, notebook
  • nástup dohodou, nejlépe co nejdříve
  • odpovídající platové hodnocení

Jiná sdělení

Pracoviště: Brno
Pracovní poměr na HPP

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".