Volné pracovní místo  Regionální manažer pro oblast Praha a střední Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionální manažer pro oblast Praha a střední Čechy.

Náplň práce:
  • odpovědnost za prodejní výsledky svěřených prodejen
  • dozor na chod prodejen
  • školení nových i stávajících zaměstnanců
  • vedení svěřených prodejních týmů
  • vyhledávání příležitostí k podpoře prodeje v daném regionu
  • odpovědnost za sortiment vzorových kuchyní na prodejnách
  • řešení problémových reklamací
  • fyzická inventura dvou prodejen měsíčně (zboží, pokladna)
  • 1 x měsíčně kontrola systému zakázek na všech svěřených prodejnách

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi v oboru kuchyní min. 2 roky
  • výhodou zkušenosti s vedením více lidí
  • ochotu naplno pracovat a učit se
  • časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • nutné zaškolení cca 2 měsíce na prodejně jako prodejce

Nabízíme

  • zajímavou a náročnou práci v mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • provize závislé na plnění plánu prodeje až do výše 25.000,- Kč/měsíčně
  • osobní automobil, mobilní telefon, notebook
  • den dovolené navíc (po každém odpracovaném roce)
  • při kvalitním výkonu možnost dalšího vývoje základní mzdy

Nástup: ASAP
Plat: nástupní plat 18.000,- Kč, po zapracování 22.000,- Kč (základ) + až 25 000,-Kč měsíční odměny
Lokalita: Praha a střední Čechy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".