Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Finanční specialista
Lokalita:
Jičín
Může se Vám hodit:
Finanční specialista Jičín

Volné pracovní místo REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ŘEDITEL/ JIČÍN/ KAV

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Jičín
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Regionální obchodní ředitel buduje, řídí a rozvíjí obchodní týmy a jejich prostřednictvím dosahuje klíčových výkonnostních kritérií
  • Dělá strategická rozhodnutí a kroky ovlivňující vývoj svěřeného regionu
  • Na denní bázi se setkává se podřízenými manažery a obchodníky a určuje jejich priority
  • V případě potřeby využívá podpory HR oddělení a personálně doplňuje svůj tým na požadovanou úroveň v počtu i kvalitě pracovníků
  • Reprezentuje hodnoty a renomé společnosti na TOP společenských a obchodních akcích a v nejdůležitějších obchodních a společenských organizacích regionu
  • Vede obchodní tréninky a semináře určené řízeným obchodním týmům
  • Realizuje obchodních setkání s klíčovými klienty
  • Buduje a pečuje o portfolio čerpaných služeb u klíčových klientů
  • Regionální obchodí ředitel je přímo podřízený Obchodnímu řediteli, nebo Generálnímu řediteli
  • Řídí a zodpovídá za výsledky jednoho nebo více poradenských center a regionální back office.
  • Ke své práci využívá zázemí regionální pobočky zejména v místě svého působení, ale i ostatních poboček v ČR.

Požadujeme

Požadujeme:

  • VŠ finance
  • Hledáme silnou osobnost, která s podporou HR a obchodního oddělení firmy vybuduje regionální obchodní ředitelství a bude ho dlouhodobě řídit
  • Za klíčovou a nezbytnou považujeme motivaci a energii vytvořit, dlouhodobě rozvíjet, řídit a motivovat obchodní týmy a zajistit naplnění klíčových výkonnostních kritérií ve svěřeném regionu
  • V profesní minulosti úspěšného kandidáta musí být jasná obchodní minulost a proobchodní kariérní zaměření
  • Strategické plánování a nadhled je jednou z klíčových kvalit úspěšného kandidáta
  • Praxe z finančnictví nebo služeb je vítaným doplňkem profesní minulosti, ale není podmínkou úspěchu
  • Úspěšný kandidát má motivaci být nejvýznamnější osobností společnosti ve svém regionu
  • Regionální ředitel reprezentuje společnost
  • Je členem významných obchodních, profesních a společenských organizací ve svém regionu

Nabízíme

Nabízíme:

  • Prestižní pracovní pozici ve významné finanční skupině se 160-ti letou tradicí
  • Podíl na jejím řízení a rozvoji
  • Možnost stát se jednou z klíčových osobností firmy s odpovídajícím finančním i nefinančním ohodnocením
  • Vyspělou firemní kulturu
  • Profesionální zázemí exkluzivních kamenných poboček
  • Propracovaný systém managementu obchodního týmu založený na motivaci a profesionalitě
  • Přímou podporu Obchodního ředitele a Generálního ředitele a HR útvarů
  • Kariérovou a příjmovou příležitost pro osobnosti s kvalitní a relevantní obchodní či manažerskou praxí
  • Odměnu bez horního omezení
  • Možnost výrazně navýšit životní standard a osobní a profesní renomé
  • Vysoce nadstandardní finanční ohodnocení významně oceňující obchodní růst svěřeného regionu
  • Kariérní růst – úspěšný Regionální obchodní ředitel má možnost vyrůst do pozice Obchodního ředitele
  • Profesní rozvoj – manažerský rozvoj prostřednictvím manažerských tréninků a seminářů
  • Osobní coaching a podpora Obchodního a Generálního ředitele

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ pomocí volby „odpovědět“ a uvádějte značku 40189/KAV

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro nadnárodní společnost působící v oblasti správy privátních a korporátních financí, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ŘEDITEL/ JIČÍN/ KAV