Volné pracovní místo REGIONÁLNÍ TECHNICKÝ MANAGER PRO VÝCHODNÍ EVROPU - ref. č. 249

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné

Společnost: Briggs & Stratton je největším světovým výrobcem zážehových motorů pro venkovní energetická zařízení.
Její stoprocentně vlastněná dceřiná společnost Briggs & Stratton Power Products Group, LLC je v Severní Americe číslo jedna výrobce přenosné generátory a tlakové myčky, a je předním návrhářem, výrobcem a prodejcem trávníků, zahrad.
Tyto výrobky jsou prodávány prostřednictvím spotřebitelských center domů, obchodních domů, obchodníků, …

Náplň práce záměstnance
Pozice shrnutí:

Chcete-li zachovat regionální Po prodeje a servisní podporu Briggs & Stratton distribuční sítě a spotřebiteli.
Hlavním úkolem této pozice je poskytovat technickou podporu distributorů, prodejců a OEM.

Pracovních povinností:

1. Regionální technické pomoci Service Manager ve střední Evropě v poskytování technické podpory pro distributory, prodejce a OEM v přidělené oblasti (Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko)

2. Regionální technické podpory Service Manager ve střední Evropě v oblasti poskytování školení pro distributora a prodejce kanál přidělen regionu (Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko)

3. Rukojeť záruky a technickou podporu Service Manager Evropy v otázkách záruky týkající

4. Regionální technické podpory Service Manager ve střední Evropě ve strojírenství recenze aplikací a technické návaznosti s výrobci o nové / stávající problematické motoru aplikací

5. Překlady školicích materiálů / technické dokumentace

6. Efektivní interní i externí komunikace

Požadujeme

o organizace – budou muset zvládat několik úkolů současně s častými výpadky a měnících se priorit

o mezilidské vztahy – se bude zabývat s lidmi z různých národností a pozadí. Vytváření dobrých vztahů je klíčem k úspěchu

o lektorské dovednosti – budete potřebovat dobrý trénink dovedností, na podporu regionálních Technické Service Manager střední Evropě prodejce školení

O jazykové dovednosti – plynně anglicky a primární jazyk používaný v prostoru odpovědnosti je zásadní. Další jazyky a požadavky na vzdělávání:
o technické vzdělání nutné.
Požadavky na praxi: o 2 až 3 roků ve strojírenském prostředí se zkušenostmi po prodejní a servisní funkce

Jiná sdělení

Typ poměru
dlouhodobý pracovní poměr

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.