Volné pracovní místo REGISTERED NURSES - various specializations

aktivní
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 20 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty – technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance – zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance a zdravotnictví.

Místo pracoviště
UK
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE is currently looking for experienced Nursing and Theatre staff in the following areas:

  • Acute Admissions Unit
  • Ambulatory Intensive Care Unit
  • Endoscopy
  • Intensive Therapy Unit
  • Oncology
  • Paediatrics
  • Surgical (Orthopaedic experience)
  • Anaesthetic Practitioner (Theatres)
  • Recovery Nurse (Theatres)
  • Scrub (Theatres)

These are full-time permanent positions and they are mostly at private hospitals in London.

Požadujeme

  • NMC registration
  • At least 2 years work experience
  • Previous UK experience is beneficial
  • Fluent knowledge of English language

Nabízíme

  • Depend of position and experiences
  • Salary Range: £28,000 to £31,000 per annum

Jiná sdělení

If you want to apply for the vacancy, please, send us your detailed CV with photo in English or contact us via email: poslat email or via phone: poslat email , contact person: Pavla Jandová.

Personal data provided to OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., CIN: poslat email for the purpose of employment transmission are handled according to Act No.101/2000 Coll. Provided data are kept in the database for the essential period of employment transmission or until a written withdrawal is received. Providing this data to a third part is a subject to the consent of the provider. The enactment of §12 and 21 of Act No. 101/2000 Coll. regulates your right to information about handling personal data, explanation, updating as well as disposing of the data.