Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Product Manager
Lokalita:
Praha-centrum
Může se Vám hodit:
Product Manager Praha-centrum

Volné pracovní místo Regulatory Affairs Specialist

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Chcete pracovat pro stabilní, prosperující, mezinárodní společnost působící v oblasti farmacie ?
Máte praxi v oblasti registrace léků ? Tak právě Vám nabízíme pozici:

REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST

Náplň práce:
  • zajištění a řízení registračního procesu i na mezinárodní bázi
  • příprava a tvorba registrační strategie
  • každodenní komunikace napříč společností
  • komunikace se SÚKLem a registračními institucemi
  • reportování managementu
  • sledování mezinárodních standardů

Nástup možný ihned.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (farmaceutického, přírodovědeckého směru)
  • min.3 roky praxe na pozici RA
  • zaměření v oblasti generik velkou výhodou
  • znalost EU regulační legislativy
  • zkušenost s komunikací se SÚKLem
  • organizační schopnosti
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost dosahovat požadovaných výsledků
  • velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem nutností
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • na firemní telefon
  • PC
  • stravenky
  • sick days
  • Cafeteria