Volné pracovní místo  Reklamační specialista (A10180)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Baví vás proměňovat výzvy v příležitosti? Daří se vám v dynamickém prostředí, kde mají vaše komunikační schopnosti skutečný dopad?
Pokud ano, máme pro vás jedinečnou příležitost připojit se k našemu týmu jako Reklamační specialista.

Náplň práce:
  • Správa reklamací a návrh řešení
  • Komunikace s obchodním oddělením, skladem a dodavateli
  • Příprava podkladů pro celní řízení
  • Příprava podkladů pro kontrolu kontejnerů
  • Vedení a správa certifikátů
  • Kontrola a úprava skladových karet v systému Helios
  • Spolupráce na inventuře a správě vzorků
  • Tvorba příjemek/výdejek (reklamačních, i jiných…)

Požadujeme

Co musíte mít?
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Znalost výkresové dokumetace výhodou
  • Důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Schopnost samostatného rozhodování i pod tlakem
  • Alespoň rok praxe na obdobné pozici

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
  • Práce na HPP
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Stravenky
  • Zajištění stravování na pracovišti
  • Firemní a sportovní akce
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Možnost pracovat pro českou společnost, která dodává kvalitní a krásné produkty do celého světa!

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!