Volné pracovní místo Reklamní / mediální konzultant

aktivní
kompetence@media s.r.o.

nakladatelství
vydavatelství
reklamní činnosti

Místo pracoviště
Hlaví město Praha
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

poslat email s.r.o. patří k úspěšné německé mediální společnosti MüllerMedien ( poslat email se sídlem v Nürnbergu. Jako expert v propagačních věcech vytváříme důležitou spojku mezi inzertní nabídkou a poptávkou. V současné době hledáme pro náš nový produkt

REKLAMNÍ / MEDIÁLNÍ KONZULTANTY/TKY

Pracovní náplň se skládá z

  • kontaktování potenciálních zákazníků + dohodnutí schůzky (telefonování z domu)

  • představení produktu + uzavření inzerentních objednávek

Požadujeme

Zájem o prodej a jednání s každým novým zákazníkem, ochota pracovat na ŽL, vlastní osobní automobil, telefonická dosažitelnost, SŠ vzdělání, obchodní talent, výborné komunikační schopnosti, samostatnost a snaha o dobré výsledky. Znalosti NJ jsou výhodou.

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • zajímavé nadstandardní platové ohodnocení

  • výkonnostní provize

  • flexibilní pracovní doba dle Vašich možností

Bližší informace týkající se finančního ohodnocení najdete na  poslat email

Jiná sdělení

Jestliže si rádi sami plánujete pracovní den, chcete ovlivnit svůj příjem pracovním výkonem a k tomu rádi komunikujete s lidmi, tak to jste u nás na správné adrese!