Volné pracovní místo  Release engineer, který se chce rozvíjet v DevOps!

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Hledáme DevOps inženýra pro release management, který se chce podílet na vývoji a distribuci široké škály produktů a releasů. Tato role je ideální pro začínající devopsáky nebo pokročilé systémové inženýry, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a získat cenné zkušenosti právě v tomto odvětví.

Náplň práce:
  • Správa serverů (Windows/Linux): Provoz a údržba serverových infrastruktur.
  • Kontejnerizace (Docker): Deployment aplikací a jejich škálování.
  • Verzovací systémy (GIT): Efektivní správa kódu a týmová spolupráce.
  • Skriptování (PowerShell): Automatizace a optimalizace pracovních postupů.
  • Monitoring a analýza (Zabbix/Grafana): Zajištění přehledu o výkonnosti a stabilitě systémů.

Požadujeme

  • Zkušenosti se správou serverů (Windows/Linux).
  • Některé z výše uvedených technologií, ať už v rámci kontejnerizace, verzování nebo skriptování a monitoringu.
  • Výhodou je orientace v prostředí Azure DevOps, Visual Studio, Nomad a Ansible.

Nabízíme

  • Cenné zkušenosti s širokou škálou technologií a projekty, což rozšíří vaše technické i oborové znalosti.
  • Příležitost k růstu v oblasti DevOps a release managementu.
  • Práci na zajímavých projektech s moderními technologiemi v přátelském a podporujícím týmu.
  • Naprostá flexibilita - HPP/IČO, on-site/hybrid, vlastní rozvržení pracovní doby.
  • Moderní pracovní prostředí - nové kanceláře, fotbálek, basketbal, PlayStation, tělocvična, parkování.
  • Férové podmínky - projektové prémie, nadprůměrné mzdové podmínky.
  • Další výhody - prostor pro osobní rozvoj, školení, možnost získání certifikací, telefon a výhodné tarify i pro rodinu, pobytové balíčky a plno dalších.

Jiná sdělení

Zajímá Vás DevOps a chcete se v něm rozvíjet? Tak zašlete svůj životopis!

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Release engineer, který se chce rozvíjet v DevOps!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Release engineer, který se chce rozvíjet v DevOps!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.