Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality, Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Realitní makléř
Lokalita:
Liberec
Může se Vám hodit:
Realitní makléř Liberec

Volné pracovní místo RE/MAX Bonus hledá nové pracovníky na pozici realitní makléř/ka s působností Liberecký kraj

aktivní
Bonus Reality Liberec, s.r.o.

RE/MAX je franšízingový realitní systém pocházející ze Spojených států, který do České republiky vstoupil počátkem roku 2005.
RE/MAX prodává nejvíce nemovitostí na světě.

Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání

Požadujeme

  • uživatelská znalost PC – kancelářských programů a dobrá orientace na internetu

  • umění jednat s klienty, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, osobní přístup, samostatnost, loajalita, spolehlivost, časová flexibilita

  • praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou

  • znalosti cizích jazyků výhodou

Nabízíme

  • kompletní odborné zaškolení

  • zázemí, profesionální vedení a podporu osobního růstu

  • motivující podmínky finančního ohodnocení závislé na výsledcích

  • podporu zkušených profesionálů v oblasti realit

  • využití nejmodernějších komunikačních technologií a nástrojů pro podporu prodeje

  • stát se součástí sympatického, motivovaného a zaměřeného týmu profesionálů

Jiná sdělení

RE/MAX Bonus je součástí největší globální realitní sítě působící v téměř 70 zemích světa s více než 6600 otevřenými kancelářemi a 120 000 realitními makléři.
Nabízíme kompletní realitní služby v prodeji a pronájmu všech druhů nemovitostí.
Klademe důraz na maximální kvalitu práce našich makléřů a na dodržování etického kodexu společnosti RE/MAX.

Podobné nabídky práce

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA
Pro doplnění našeho týmu realitních makléřů hledáme nové makléře. Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu. Požadavky: práce s PC, řidičský průkaz sk. B. Zájemci se mohou hlásit ...
Stanislav Katrenčík Husova 1354/49, Liberec Brigády
REALITNÍ MAKLÉŘ/KA - zprostředkovatel/ka prodeje nemovitostí
Náplň práce: zajišťování prodeje a pronájmů nemovitostí, prohlídky u klienta, uzavírání smluv, poradenství klientům v oblasti realit, spolupráce v týmu zkušených kolegů, zpracování informací v interním systému. Zaměstnanecké výhod ...
EU - Grand, s.r.o. Moskevská 638/8, Liberec Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, OBCHODNÍK/CE S NEMOVITOSTMI
Náplň práce: - aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji - zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí - vytváření prezentace nabízených nemovitostí - provádění prohlídek nemovitostí - vedení obchodních případů - komunika ...
LILAN, s.r.o. Svatoplukova 646/4, Liberec Plný úvazek, Brigády, Brigády
znalost práce na PC, obchodní dovednosti, ŘP sk. B, vlastní automobil, flexibilita, základní plat + provize z obratu, hlásit se předem telefonicky
Lumír Vadovský nám. Bedřicha Smetany 5, Český Dub Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády