Volné pracovní místo ŘIDIČ – rozvoz masa a uzenin

aktivní
Řeznictví Singer s.r.o.
Místo pracoviště
Lhotsko u Vizovic
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání
základní, vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
22000 - 25000,- Kč

Popis pracovní nabídky

  • Vážení masa a uzenin na svou trasu
  • Nakládka zboží v přepravkách do transitu (váha přepravky v průměru 15 kg)
  • Denně trasa cca 15 zastávek (závoz prodejen, škol, restaurací ve Zlínském kraji, OKRES VSETÍN)
  • Rozvoz probíhá vozidlem Ford transit do 3,5 t, rok výroby 2015
  • Vykládka zboží u cílového zákazníka, doklady a výběr plateb od zákazníků
  • Příjezd zpět na firmu, předání dokladů a hotovosti
  • Mytí přepravek

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupina B, dobrá fyzická kondice, aktivní přístup k práci, solidní vystupování, spolehlivost, dochvilnost, praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • Dlouhodobá perspektiva v zázemí silné a stabilní rodinné firmě, stálý příjem, mimořádné odměny, závodní stravování, pracovní oděv a obuv, slevy na nákup masa a uzenin

Jiná sdělení

  • Pracovní doba od pondělí do pátku, od 5,00 do 13,30 hodin
  • Termín nástupu: IHNED
  • Blizší informace: na telefonu 731–642–950

Podobné nabídky práce

řidič/ka VKD C+E
přijmeme řidiče/ku C+E na tahač Mercedes Actros na pravidelné lince Ostrava-Brno-Ostrava. Jezdí se PO-Pá, víkendy volné. Místo bydliště v Ostrava Svinov výhodou.
TEREO plus s.r.o. CZ Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - psychotesty - karta do digitál ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux aj.) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - psychotesty - karta do digitální ...
aktivní
Řidiči MKD
ŘIDIČI MKD - státy EU Požadujeme: Řidičský průkaz sk. C,E, praxe. Nástup možný ihned. Náplň práce: Řízení motorového vozidla pro mezinárodní kamionovou dopravu. Nabízíme: Diety ze zahraničních pracovních cest. Možnost výdělku i 5 ...
SKATRANS s.r.o. Hranická 141, Valašské Meziříčí Plný úvazek
včera
Řidiči městské hromadné dopravy
Požadavky: ŘP sk. D (po dohodě možno i B a C) Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky. Vhodné pro osoby starší 21 let. Možnost ubytování v podnikové ubytovně.
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s. r. o. Podvesná XVII 3833, Zlín Plný úvazek
týden
Rozvozce v pizzerii
ROZVOZCE V PIZZERII První kontakt: telefonicky <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Vendula Ambrozková Mostní 53/19, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden