Volné pracovní místo ŘIDIČ AUTOBUSU V RÁMCI EVROPY, až 70 000 Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
základní
Hrubý plat
50000 - 70000 Kč/měs

Ref. č.: 13–13–203719. Pro UZNÁVANOU SPOLEČNOST V OBORU AUTOBUSOVÉ DOPRAVY hledáme ŘIDIČE AUTOBUSU v rámci východní a západní Evropy.

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která má velmi mladý vozový park značkových autobusů? Máte zkušenosti s řízením autobusu v rámci Evropy a hledáte zajímavé finanční ohodnocení? Pak hledáme právě VÁS!

Jaká je náplň práce?
  • řízení značkových autobusů
  • zodpovědnost za chod vozu a jeho údržbu
  • poskytování informací cestujícím

Požadujeme

  • min. 3 roky praxe na pozici řidič autobusu podmínkou
  • základní znalost anglického jazyka podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny D
  • pozitivní a odpovědný přístup k práci
  • odhodlání využívat anglický jazyk a ochota cestovat v rámci Evropy

Nabízíme

  • proplácení diet
  • tipy/dýška od cestujících
  • možnost kariérního postupu
  • kurzy anglického jazyka
  • servisní podpora ze strany zaměstnavatele 24h/denně
  • možnost ubytování v areálu sídla společnosti za symbolický poplatek
  • mladý vozový park
  • práce pro významnou společnost v oboru autobusové dopravy