Volné pracovní místo  Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí

Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řidič nákladního vozidla nad 75 tuny
  • zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux aj.)
  • nakládka vykládka

Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. C+E
  • psychotesty
  • karta do digitálního tachografu
  • čistý trestní rejstřík (výpis)
  • průkaz ADR je značnou výhodou
  • režim víkend venku víkend doma
  • bydliště: možno celá ČR (hlavní záchytná depa Prachaticko Brněnsko) možnost umístění kamionu před volnem v dalších částech ČR.

Nabídka:
  • mzda cca 35.000 Kč čistého (fix + diety)
  • mladý vozový park
  • dodržování předpisů o práci řidičů v mezinárodní dopravě (dodržování zákonného odpočinku aj.)
  • k dispozici kompletní pracovníci dispečinku a spedice
  • uplatnění prvotně na 3 měsíce při osvědčení dlouhodobá spolupráce
  • nástup ihned nejpozději 1.7.2014
  • před nástupem absolvování zkoušky z řízení vozidla (cca 2 hodiny)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis.