Volné pracovní místo  Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka

Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řidič nákladního vozidla nad 75 tuny
  • zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko)
  • nakládka vykládka

Požadujeme:
  • řidičský průkaz C+E
  • psychotesty
  • karta do digitálního tachografu
  • čistý trestní rejstřík
  • průkaz ADR je výhodou (může být pak variabilní a jezdit s více vozy)
  • režim víkend venku a pak víkend doma (cca měsíčně 240-250h včetně nakládky a vykládky
  • bydliště: možno celá ČR (hlavní vozové parky Prachaticko Brněnsko a další možnosti umístění vozu)

Nabídka:
  • mzda 35.000 Kč čistého (fix + diety)
  • mladý vozový park
  • dodržování předpisů o práci řidičů v mezinárodní dopravě (tj. dodržování zákonného odpočinku apod.)
  • k dispozici kompletní pracovníci dispečinku a spedice
  • uplatnění prvotně na 3 měsíce při osvědčení dlouhodobá spolupráce
  • nástup ihned nejpozději 2.7.2014
  • před nástupem absolvování zkoušky (cca 2 hodiny)

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám Váš včetně Vašeho telefonu pro prvotní oslovení.