Volné pracovní místo  Řidič pro rozvoz náhradních dílů

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Základní
Hrubá mzda 31 500–33 000 Kč / měsíc

Každé všední ráno nasednete do auta a vydáte na rozvoz po prodejnách našich smluvních partnerů. Vaší prací bude rozvoz náhradních dílů. Parťáka na cestách vám bude dělat firemní automobil do 3,5t, takže vám stačí řidičák sk. B. Od vás chceme hlavně dobrou náladu a chuť pracovat! Práce je na živnostenský list (IČO).v
Pošlete životopis a připojte se k nám do hvězdného týmu. Náš tým rozšiřujeme jen o pár vyvolených, tak se nám ozvěte ještě dnes!

A jaká bude náplň Vaší práce?

Jste ranní ptáče a rád jezdíte v noci po prázdných silnicích? Chcete doručovat náhradní díly, každý den po stálých trasách s menším počtem zastávek? Vaší prací bude rozvoz náhradních dílů pro naše partnery v oblasti automotive. Čeká vás komunikace s dispečerem o průběhu přepravy. Dodržování předpokládaných časů nakládek a vykládek. Odjezd z depa v Modřanech ve 4:45 hodin ráno. Návrat z trasy cca okolo 10 – 11 hodiny, možnost prodloužení trasy.

Požadujeme

Práce na živnostenský list
Čistý rejstřík trestů
Výpis z karty řidiče
Bydliště v Praze
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Začátek pracovní doby je cca 4:45 Modřany
Pracovní týden od pondělí do pátku
Práce na firemním vozidle sk. B s tankovací kartou k dispozici
Férové jednání, odpovídající ohodnocení

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.