Volné pracovní místo  Obráběč CNC - čistá mzda až 52.500,- Kč/měs. + ubytování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáme zručného a spolehlivého obráběče CNC na soustruh nebo frézu! Pokud máte zkušenosti s CNC stroji a hledáte stabilní a dlouhodobou pracovní příležitost, tato pozice by mohla být ideální pro Vás!

Pracovní náplň:
  • Obsluha CNC frézy nebo soustruhu
  • Výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • Měření a kontrola obrobených výrobků

Požadujeme

  • Praxe s obráběním - samostatná obsluha CNC stroje
  • Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Čistý měsíční příjem při fondu prac. doby až 52.500,- Kč včetně diet a příplatků dle zkušeností
  • Denní diety ve výši 374,- Kč
  • Příplatek za noční směnu 25 %
  • Příplatky za soboty a neděle 10 %
  • Přesčasový příplatek 25 %
  • 25 dní dovolené
  • Možnost přesčasů
  • Příspěvek na dojíždění 1.100,- Kč
  • Zajištěné ubytování s příspěvkem 2 000 Kč
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem
  • Možnost čerpat týdenní zálohy
  • Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
  • Stabilní zaměstnání

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Plzeň - možnost ubytování!