Volné pracovní místo  Rozpočtář - přípravář staveb

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se především stavbou bytových, obchodních, administrativních a průmyslových objektů hledáme vhodné uchazeče na pozici: Rozpočtář - přípravář staveb

Pracovní náplň:
  • zajištění cenové části stavební obchodní nabídky,
  • zpracování výrobních a cenových kalkulací a poskytování cenových podkladů,
  • přebírat a prověřovat úplnost a věcnou správnost projektové dokumentace a projednávat nesrovnalosti s projektantem a investorem,
  • sestavit podklady pro zajištění hlavních stavebních materiálů,
  • poptat a porovnat subdodavatele, včetně následného zpracování smluv,
  • harmonogram stavby.

Požadujeme

  • vzdělání SŠ, VŠ stavebního směru,
  • komunikativnost, flexibilitu,
  • znalost technických podmínek staveb, materiálů a technologií,
  • pracovní nasazení, loajalitu a odpovědnost,
  • praxi v oboru.

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělání,
  • zaměstnanecké výhody.

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".