Volné pracovní místo  Rozšiřujeme tým Support Specialist WANTED!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Rozumíš IT oblasti a je to dokonce i tvůj koníček?
Komunikace je tvou předností?
Jsi týmový hráč, avšak samostatnost ti také není cizí?
Pokud ano, přidej se do našeho týmu!

Náplň práce:
  • Vzdálená správa našeho SW.
  • Telefonická a e-mailová podpora.
  • Práce s obdrženými požadavky a vedení jejich záznamů.
  • Zajištění reklamací a spokojenosti zákazníků.
  • Spolupráce s týmem a dalšími kolegy.
  • Můžeš si u nás vyzkoušet i instalaci, konfiguraci a následný popis do manuálu nového zařízení.
  • U nás používáme: SQL databáze, TeamViewer, Slack, JIRA.

Požadujeme

  • Obrovskou výhodou bude i praxe třeba jako IT support L1/L2/L3, admin či webmaster.
  • Orientuješ se v IT technologiích a nástrojích.
  • Jsi aktivni řidič a rád cestuješ.
  • Máš alespoň základní povědomí o MSSQL a MySQL databázích.
  • Nebojíš se mluvit a komunikovat se zákazníky i s kolegy (v překladu to znamená, že víš, jak náročná to někdy může být práce).

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle tvých představ odpovídající tvým dovednostem a zkušenostem.
  • Dáme ti podporu ve vzdělávání (kurzy, workshopy) a neomezené možnosti pro vlastní rozvoj.
  • Máme stravenky, a navíc slevy na menu v blízkých restauracích.
  • Dostaneš i dotované kurzy angličtiny.
  • Zakládáme si i na osobním a individuálním přístupu k zaměstnancům či na rodinné atmosféře
  • Máme neformální firemní kulturu a přátelskou atmosféru. Organizujeme vánoční večírky, různé společenské akce a také pořádáme zábavné dny pro rodiny našich zaměstnanců.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Rozšiřujeme tým Support Specialist WANTED!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Rozšiřujeme tým Support Specialist WANTED!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.