Volné pracovní místo  Sales Engineer - elektrotechnický průmysl - home office!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zkušenost z elektronického nebo elektrotechnického průmyslu? Máte obchodní zkušenosti mezinárodního přesahu? Domluvíte se velmi dobře anglicky? Nevadí Vám cestovat a být v kontaktu s lidmi? <br/>
<br/>Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti strojírenské výroby moderních elektro technologií a zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici: <br/>
<br/>SALES ENGINEER!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> udržování a zlepšování stávajících vztahů se zákazníkem, získávání nových kontaktů, </li>
<li> analýza požadavků zákazníka, vytváření nabídek a řešení dle jejich zadání,</li>
<li> vyjasnění technických detailů přímo v místě klienta, zpracování technických detailů, vypracování cenových nabídek,</li>
<li> prezentace produktů a příprava zákaznických seminářů, účast na výstavách,</li>
<li> cestování ve svěřeném regionu (ČR, SK, Slovinsko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko) - návštěvy u klientů,</li>
<li> reportování vedení společnosti, účast na schůzkách vedení v centrále společnosti v Německu,</li>
<li> ochota provádět drobné servisní zásahy u zákazníka, pouze v případě potřeby.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ technické vzdělání - elektrotechnický směr</li>
<li> min. 3 roky obchodní praxe v oblasti elektrotechnického průmyslu - B2B zkušenost</li>
<li> alespoň částečná znalost těchto oborů výhodou: hydraulika, pneumatika nebo mechatronika</li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka - samostatná obchodní jednání v zahraničí</li>
<li> ochota cestovat v rámci svěřeného regionu - ČR i zahraničí</li>
<li> velmi silné obchodní, komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> orientace na zákazníka </li>
<li> řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič </li>
<li> práce formou home office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí světové výrobní společnosti, možnost dalšího rozvoje</li>
<li> služební automobil i k osobním účelům</li>
<li> mobilní telefon, fax, notebook aj. </li>
<li> velmi zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy 35%</li>
<li> odměny dle výsledků společnosti </li>
<li> možnost cestování do zahraničí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".