Volné pracovní místo  SALES ENGINEER, ref. č. V-108

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automatizace, měření, regulace i přístrojového vybavení hledáme vhodného uchazeče na pozici

SALES ENGINEER

Náplň práce:

  • tvorba cenových nabídek a
  • komunikace s klientem
  • technická podpora pro zákazníka
  • udržování a budování vztahu s klienty a dodavateli
  • sledování cenových nabídek
  • navrhování aplikací v oblasti automatizace
  • vyhledávání nových klientů a dodavatelů
  • očekávaná pozice po zaškolení: Sales Engineer

Nástup: duben 2014
Pracoviště: Brno-město

V případě zájmu o danou pozici, prosím o zaslání životopisu v českém i anglickém jazyce.

Požadujeme

  • minimálně vysokoškolské vzdělání 1. stupně v oboru automatizace, elektrotechnika
  • znalost anglického jazyka na úrovní mírně pokročilý
  • řidičský průkaz skupiny B
  • technické myšlení a zájem o sebevzdělávání
  • organizační schopnosti
  • komunikativnost, flexibilita, preciznost
  • příjemný, otevřený přístup
  • schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme

  • dlouhodobý pracovní poměr
  • možnost rychlého osobního růstů
  • nabytí praktických zkušeností v oblasti automatizační techniky
  • služební automobil, telefon, kancelář
  • zaškolení min. 3 měsíce ve slovenské pobočce

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".