Volné pracovní místo  SALES ENGINEER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • technická podpora zákazníků v ČR
  • komunikace s výrobci a technickým odd.
  • technické a obchodní rozvíjení dané produktové skupiny
  • servis a prodej stávajícím zákazníkům, akvizice nových zákazníků

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání stavební nebo strojní podmínkou
  • velmi dobrou znalost AJ nebo NJ (komunikace se zahraničím)
  • prokazatelnou praxi min. 2 roky ve strojírenství, příp. technické společnosti podmínkou
  • ŘP sk. B
  • flexibilitu, komunikativnost, ochotu k max. nasazení

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • školení v Čechách i v zahraničí
  • mladý a přátelský tým spolupracovníků
  • příjemné pracovní zázemí

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: okres Litoměřice
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím co nejdříve (ideálně spolu s aktuální fotografií) na email použijte odpovědní formulář V případě dotazů volejte použijte odpovědní formulář . Děkujeme!