Volné pracovní místo  SALES MANAGER AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Výrobní společnost na Pardubicku se zahraničním zázemím, co vyniká především v automobilovém průmyslu, hledá do svých řad schopného a zkušeného obchodníka znalého automotive prostředí, kterému nebude chybět výborná angličtina, drive a příjemné vystupování.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Péče o stávající zákazníky (80%)</li>
<li> Vyhledání nových zákazníků (20%)</li>
<li> Tvorba obchodní strategie </li>
<li> Prezentace řešení přímo klientovi</li>
<li> Časté služební cesty</li>
<li> Reporting výsledků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Adekvátní zkušenosti na obdobné pozici</li>
<li> Praxe v automotive výrobní sféře</li>
<li> Plynulá znalost angličtiny</li>
</ul>
<br/>Hledáme dynamickou osobnost s inovativním myšlením, profesionálním a reprezentativním vystupováním, aktivním přístupem s vysokou dávkou zodpovědnosti, spolehlivosti a flexibility.

Nabízíme

<ul>
<li> Atraktivní mzdové ohodnocení</li>
<li> Služební automobil a mobilní telefon</li>
<li> Příspěvek na stravování</li>
<li> Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí</li>
<li> Možnost profesního růstu</li>
<li> Firemní akce a občerstvení</li>
</ul>