Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Analytik prodeje
Lokalita:
Mladá Boleslav
Může se Vám hodit:
Analytik prodeje Mladá Boleslav

Volné pracovní místo SALES MANAGER (CR)

aktivní
Stegmann Czech, s.r.o.

(S)tegmann Czech s.r.o. patří do koncernu 7(S)Personal, který pracuje v oblasti lidských zdrojů již více než 30 let. Hledáte-li zaměstnání, dokážeme Vám pomoci – nabídka práce on-line. Důraz v naší činnosti klademe na práci s lidmi, s našimi klienty, zaměstnání a s uchazeči o práci.Naše bohaté zkušenosti v oblasti personalistiky a detailní znalost trhu práce nám umožňují rychle reagovat na Vaše potřeby. Individuální přístup a vhodná kombinace portfolia služeb jsou naší předností. Řídíme se obecně platnými zásadami slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost , spolehlivost a osobní přístup.Nejsme pouze běžnými „sběrateli životopisů“. Provádíme výběrová řízení na vysoké profesionální úrovni.Tato služba zahrnuje vše od personálního poradenství, výběru kandidátů, testování jejich profesních dovedností a osobnostního profilu až po následné doporučení vhodných uchazečů. Pracujeme s vlastní bohatou databází a s masivní inzertní podporou.Naše jednání je vždy otevřené a upřímné. Spolupracujete s vysoce profesionálními, kvalifikovanými poradci, kteří mají bohaté zkušenosti s lidskými zdroji, psychologií a vzděláváním.

Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Náš klient je mezinárodní společnost působící v oblasti automotiv.

V tento moment hledáme vhodného kandidáta na pozici SALES MANAGER , který bude zodpovědně budoval a rozvíjel obchodní aktivity společnosti v České republice.

Náplň práce

  • příprava marketingových kampaní, prezentací, práce na výběrových řízení a zakázkách
  • vyhledávání nových obch. příležitostí – aktivní komunikace s potencionálními klienty
  • aktivní rozvoj a udržování již existujících obchodních vztahů – vytváření dlouhodobých a stabilních obchodních vazeb – vytváření obchodních a rozvojových strategií

Požadujeme

  • min. SŠ
  • orientace v oblasti automotiv výhodou
  • výborné obchodní zručnosti
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou)
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (základ+provize)
  • osobní automobil
  • mobilní telefon, notebook

Místo pracoviště: Česká republika

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání.

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.