Volné pracovní místo  SALES MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro úspěšnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se prodejem technologií pro zvýšení kvality zemědělských produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici „SALES MANAGER pro Severočeský, Středočeský a Východočeský kraj“

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Pravidelná návštěva farmářů a podpora dealerů na svěřeném území za účelem nabídky prodeje úplného sortimentu zboží firmy
  • Poskytování poradenství klientům
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Plnění stanovených plánů prodeje
  • Reportování vedení (týdenní výkazy)
  • Spolupráce při inkasu pohledávek
  • Aktualizace databáze zákazníků
  • Aktivní účast na rozvoji firmy
  • Účast na firemních akcích s klienty, výstavách, atd.
  • Nejedná se o přímý prodej

Požadujeme

  • VŠ zaměřená na zemědělství
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky
  • AJ aktivně (komunikace se zahraniční centrálou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Časová flexibilita, prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí prestižní, dynamicky se rozvíjející firmy
  • Práce v terénu a spolupráce na menší české pobočce
  • Každoroční bonus pro zaměstnance
  • Notebook
  • Telefon

Nástupní plat: cca. 40 tis. Kč + roční bonus

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".