Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Lokalita:
Praha-východ

Volné pracovní místo Sales manager

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Praha - Čestlice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem počítačových komponentů a sítí, hledáme uchazeče na pracovní pozici: Sales manager.

Náplň práce:

  • komunikace s partnery a jejich marketingová podpora

  • příprava obchodních nabídek

  • monitorování konkurenčních aktivit, průzkum trhu (zákazníci, konkurence)

  • měsíční plánovaní prodejních aktivit

  • každodenní komunikace se zákazníky, vyřizování jejich dotazů a požadavků

  • navštěvování zákazníků, prezentace nových výrobků přímo u zákazníka

  • příprava kontraktu se zákazníky

  • jednání s obchodními řetězci

  • aktualizace produktových informacích na webových strá

Požadujeme

  • SŠ vzdělání

  • dobrou znalost trhu s PC a PC komponenty

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

  • smysl pro zodpovědnost

  • orientaci na výkon

  • znalost AJ výhodou

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti

  • osobní i profesní rozvoj

  • zajímavé finanční ohodnocení

Nástup: Ihned
Lokalita: Průhonice – Čestlice
Mzda: velmi dobré platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu odpovědět.