Volné pracovní místo  SALES REPRESENTATIVE - region Brno a okolí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • vyhledávání nových zákazníků
  • navolávání schůzek
  • prezentace produktů u zákazníka
  • konzultace nastavení služeb
  • poradenství zákazníkovi

Požadujeme

Společnost požaduje:
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce - praxe min. 3 roky
  • aktivní vyhledávání nových klientů s důrazem na osobní přístup a kvalitu
  • schopnost samostatného jednání, zodpovědnost a pečlivost
  • prezentace služeb a produktů společnosti
  • orientace na výsledek
  • komunikační schopnosti a asertivita
  • časová flexibilita
  • aktivní řidičský průkaz sk. B
  • výborná znalost práce s PC (MS Office, Internet)
  • příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme

Společnost nabízí:
  • zázemí zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • služební automobil, služební telefon a notebook
  • finanční ohodnocení: fixní část 25.000,-Kč + provize

Jiná sdělení

Nástup do pracovního poměru: nejpozději do 09/2013

Místo pracoviště: Brno a okolí

Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr

Délka pracovního poměru: 3-měsíční zkušební lhůta a následně smlouva na dobu určitou 1 rok

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".